תשאירו את הפרטים עליכם
ואנו נצור עמכם קשר:
שם
טלפון
Emailליווינערות ליווי


מקלחונים


מקלחונים


בר מצווה


עיצוב אירועים הפך בעידן המאה ה-21 לשירות נפוץ ומבוקש היום. הוא תחום שתפס תאוצה רבה בשנים האחרונות. עניין זה שימש קרקע פורה לצמיחתו של ענף חדש בעיצוב הנקרא "עיצוב אירועים", תחום השינה את כל התפיסה באשר לתכנון אירועים. תחום עיצוב האירועים עוסק למעשה בכל הפרטים החזותיים הקשורים באירוע, החל מצבע הפרחים וסוג הפרחים המונחים על השולחנות, דרך נרות, פמוטים ותאורת האירוע וכלה בסידורי הישיבה. מתוך תחום עיצוב האירועים נולד גם מקצוע חדש הנקרא "מעצב אירועים". מעצב אירועים הוא אדם שלמד את מקצוע העיצוב, מבין בכל האספקטים שלו ותפקידו לדאוג שכל הפרטים ייתרמו לעיצוב האירוע.
עיצוב אירועים כולל דמיון, אמנות ויצירתיות יחד עם יכולת הקשבה לחלומות השונים של בעלי האירוע.
תפקידו של מעצב אירועים הוא  להפוך את הפנטזיות שלכם למציאות קיימת. עיצוב אירועים הופך כל אירוע מאירוע סטנדרטי ונדוש לאירוע מיוחד מושקע ומקורי. כל פרט וכל שלב באירוע מתוכננים בקפידה, והשקעה מרובה של מחשבה וזמן במטרה לייצר אירוע חלומי. עיצוב האיורע מותאם בהתאם לצרכים של בעל האירוע, לאופיו של האירוע ולסוג קהל היעד המגיע לאירוע.
מעצב אירועים איכותי להעניק לאירוע את המשמעויות ואת הערך המוסף הדרוש לאירוע שבו אתם חפצים. מעצב אירועים מקצועי חייב להיות בעל ראייה של כל התמונה ועם זאת מסוגל לרדת לפרטים הקטנים.
עיצוב אירוע משמעו חשיבה יצירתית, מגע יד לפרטים הקטנים.
מעצב אירועים מחייב בחירה מבין שלל אפשרויות, עמידה בתקציב המיועד, הקשבה לחלומם של בני הזוג, יצירתיות, מעוף ורצון עז ליישם את כל האמור.
בעיצוב האיורע שמים דגש כיצד אנו רוצים שהאירוע שלנו יראה, איזה אווירה אנחנו רוצים להשרות על האורחים ועל עצמנו כמובן. אילו צבעים יהיה דומיננטיים בעיצוב האירוע, כיצד נעצב את השולחנות, את קבלת הפנים, את החופה ואת האולם עצמו.
עיצוב חתונות הוא חלק מקונספט של עיצוב אירועים, אשר שם לו למטרה לעצב את האירוע ולקשר בין כל הספקים השונים להשלמת השירות.
עיצוב החופה- ישנם אין ספור אלמנטים ולא מעט צורות. ישנם חופות מרובעות, חופות עגולות וחופות מעץ טבעי. כל אחד עפ"י בחירתו האישית. עיצוב החופה תיעשה ע"י בני הזוג,עפ"י אהבתם,סיגנונם,ורצונם. בעיצוב חופה ניתן להשתמש בסוגי בדים שונים, ליצור כנפיים פרושות לצדדים ולשחק עם הבד כל פעם בצורה שונה.

 
מגנטים לאירועים , פייסבוק , שער הדולר, בר מצווה בניית אתרים, קידום אתרים, שליחת SMS
אפליקציות לאייפון, אפליקציות לאנדרואיד